Aktīvā pozīcija: Sākums / Jaunumi / Jaunais augļu produkts “77,7% ogu smēriņš
23
Feb2015

Jaunais augļu produkts “77,7% ogu smēriņš

Uzņēmums Puratos Latvia SIA jaunās kategorijas augļu produkts „77,7% ogu smēriņš” ir veidots pēc jaunākajām tehnoloģijām iekļaujot sastāvā 77,7%  dabīgu ogu. Pircējiem tiks piedāvātas četras populārākās garšas – zemeņu, meža ogu, aprikožu un ķiršu. Jaunais produkts veikalu plauktos nonāks jau 3.martā.

Jauns ogu garšas standarts un 100% dabīgs augļu produkts, kas nesatur konservantus un krāsvielas. Produkts īpaši izceļas ar neparasti lielo 77,7% ogu daudzumu, dabisko garšu un mazo cukura daudzumu, jo standarta ievārījumos ir ne vairāk kā 50% ogu. Lai pagatavotu šādu produktu ir pielietota jauna izstrādes tehnoloģija, kas aizgūta no Francijas un paraugi iegūti no Vācijas, tagad Baltijas tirgū arī būs unikāls produkts, kas ražots tieši Latvijā.

“ES regulās šim produktam nav definējošas kategorijas, jo tas nav ne ievārījums, ne zapte, ne arī džems, līdz ar to tam tika piešķirta jauna kategorija «Augļu produkts»”, uzsver tirdzniecības vadītājs Guntis Sils. Vārds “smēriņš” radies no angļu valodas vārda “spread”, kas tulkojumā nozīmē “smērēt / uzziest”, kā arī vārds “SMĒRIŅŠ™” ir iesniegts patentu valdē, lai saņemtu patentu. 

 

Par mums

Uzņēmums Puratos Latvia SIA ir dibināts 1994.gadā nelielajā Pūres pagastā, kuru ieskauj ogu un augļu dārzi, bet nedaudz tālāk ir meži ar lielu savvaļas ogu bagātību.

lasit tālak...

Kontakti

  • Puratos Latvia SIA,       Daigones 22, Pūres pagasts, Tukuma novads, LV-3124, Latvija
  • +371 63101200
  • fakss +371 63101202