Aktīvā pozīcija: Sākums / Par mums / Kvalitāte

Kvalitāte

Uzņēmumam ir svarīgi, lai tā ražoti produkti būtu garšīgi, kvalitatīvi un pieejami pircējiem. Mēs strādājam, lai mūsu pircējs saņemtu ne tikai visgaršīgākos produktus, bet arī lai viņš ir drošs par to produktu kvalitāti.

Puratos Latvia SIA ievārījumu ražošanai izmanto iekārtas, kuras ražošanas procesā maksimāli saglabā augļu un ogu formu, dabīgo aromātu, krāsu un garšu. Uzņēmuma produkcijas ražošanai tiek izmantotas jaunākās mūsdienu tehnoloģijas, kas tādējādi ļauj iegūt augstas kvalitātes produkciju.

Uzņēmumam ir piešķirti vairāki kvalitātes sertifikāti, kas apliecina vienotas uzņēmuma vadības sistēmas ieviešanu. Tā nodrošina efektīvu informācijas apmaiņas plūsmu starp visām uzņēmuma nodaļām, kas ir īpaši svarīgi pārtikas ražošanas uzņēmumā. Ražotās produkcijas priekšrocība ir augsta produktu kvalitāte, un to nodrošina rūpīga izejvielu piegādātāju partneru izvēle, katra ražošanas procesa soļa dokumentēšana un rūpīga gala produkta iepriekšēja atbilstības pārbaude atbilstoši izvirzītājām prasībām.

 

View the embedded image gallery online at:
http://purefood.lv/par-mums/kvalitate#sigProGalleriaa9bb04bda3

Par mums

Uzņēmums Puratos Latvia SIA ir dibināts 1994.gadā nelielajā Pūres pagastā, kuru ieskauj ogu un augļu dārzi, bet nedaudz tālāk ir meži ar lielu savvaļas ogu bagātību.

lasit tālak...

Kontakti

  • Puratos Latvia SIA,       Daigones 22, Pūres pagasts, Tukuma novads, LV-3124, Latvija
  • +371 63101200
  • fakss +371 63101202